vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

dick Schutter afscheid

Daar zit 'ie dan, genietend van een welverdiend biertje. Na een klinkende 5-1 overwinning met SHO's veteranen hangt keeper Dick Schutter zijn handschoenen aan de wilgen. Ruim veertig jaar lang was hij de sluitpost van menig team. In de lucht soms kwetsbaar maar één op één onverslaanbaar.

Een rasechte SHO'er die zich ook buiten het veld inspant voor de club. Aan verliezen heeft hij nog altijd een hekel, hetgeen ze bij het nieuwe derde volgend seizoen wel zullen merken. Daar gaat Dick als trainer aan de slag en zal hij net zo veel passie aan de dag leggen als hij in al die jaren als keeper heeft gedaan. Want helemaal stoppen kan hij niet. Daarvoor zit voetbal te veel in zijn zwart-witte bloed. Dick, bedankt voor al je mooie keepersjaren en succes als trainer!

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner