vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 

cup beker

A.s. 17 juni (10.00-12.30 uur) is er weer de FE-Cup. Een ontzettend leuk evenement voor jong en oud en dit jaar tijdens de familiedag.

De ouders (begeleiders en trainers) staan nu eens niet te begeleiden of aan te moedigen maar trekken zelf de voetbalschoenen aan. De kinderen zijn er dit keer om aan te moedigen en/of te begeleiden. Vanuit vorige edities weten we dat dit een bijzonder sportieve maar vooral gezellige ochtend is!

 

Er wordt 7 tegen 7 gespeeld op klein veld (E/F veld) en er wordt  als F/E team als ouders/leiders tegen elkaar gespeeld. Kinderen uit de E- en F-afdeling doen - mede om veiligheidsredenen- zelf dus niet mee! Een team bestaat uit minimaal 7 spelers waarvan 2 vrouwen (een doelpunt gescoord door een vrouw telt dubbel).

 

Als organisatie zien we nu al uit naar de 17e. De inschrijving sluit op 2 juni dus wees op tijd.

Inschrijvingen kunnen naar: dick.versteeg@awtwatertreatment.com.

 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner