vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

cup beker

A.s. 17 juni (13.30-16.00 uur) brandt ook de strijd om de CD-Trofee weer los! Een ontzettend leuk evenement voor jong en oud en dit jaar tijdens de familiedag.

 

Ook de CD-Trofee wordt gespeeld op een half veld 7x7, maar het concept is hier, dat ouders en kinderen uit de D en C Afdeling tegen elkaar spelen. De bedoeling is dus, dat per team 2 opgaves gedaan worden: 1 ouderteam en 1 spelersteam. Uiteraard geldt dit ook voor de Meidenteams in de D en C categorie! Dit levert altijd leuke confrontaties op, met verrassende uitkomsten. Succes verzekerd!

 

Het gaat zowel bij de FE-Cup als de CD Trofee niet in de eerste plaats om het winnen maar om het plezier met elkaar en dat is in alle voorgaande edities altijd goed gelukt. Mis het dus niet en geef je snel op!

 

Inschrijvingen kunnen naar: dick.versteeg@awtwatertreatment.com.

Als organisatie zien we nu al uit naar de 17e. De inschrijving sluit op 2 juni dus wees op tijd.

 

Kalender

14 aug 2017 09:30AM - 04:30PM
Jeugdvoetbaldagen
19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner