vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Onze Oranjeleeuwinnen spelen zondagavond de finale voor het Europees Kampioenschap voetbal tegen Denemarken. De Leeuwinnen hebben tot dusver een fantastisch toernooi gespeeld en nog geen wedstrijd verloren. De finale tegen Denemarken belooft dan ook een spannende pot te worden omdat de Denen ook een jonge en sterke ploeg hebben. Maar dat geldt altijd voor voetbal, iedere wedstrijd kan spannend zijn! Denk jij als meisje ik zou ook wel een Oranjeleeuwin willen worden later, meld je dan aan bij SHO. Of je uiteindelijk met meisjes of met jongens wil voetballen, aan jou de keuze. In beide gevallen zorgen wij als club voor een goede voetbalopleiding waar je met plezier leert voetballen. Pak je kans! 

Aanmelden kan via e-mail aan: ledenadministratie@vvsho.nl

 

OL1

 

Kalender

22 aug 2017 08:00PM -
Robey Cup
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament
30 aug 2017 08:00PM -
ALV SupportersVereniging

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner