vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 

Sander fakkel Middelkoop groot

Rechts Richard Middelkoop met op links zijn opvolger Sander Fakkel

 

SHO - GRC’14 was de 125e en laatste competitiewedstrijd onder leiding van trainer Richard Middelkoop. Hij begon in januari 2004 als opvolger van wijlen Jaap Viergever, die tussentijds was opgestapt. De eerste wedstrijd in de hoofdklasse waarbij Middelkoop op de bank zat was SHO - Spakenburg (1-3). In de volgende wedstrijd was er wel succes. In het Olympisch Stadion won SHO met 3-0 van Ajax.

De trainer zou drie jaar bij SHO blijven, eind december 2006 zwaaide hij af met een spectaculaire wedstrijd waarin SHO met negen tegen elf man in de slotfase Rijnsburgse Boys nog op de knieën kreeg: 5-4 winst. Papendrecht werd vervolgens de nieuwe club van Middelkoop.
De rapportcijfers van de trainer in zijn eerste periode bij SHO:
Wed.    Winst    Gelijk    Verlies    Punten    Voor-Tegen
73         29         15          29         102          121  -  121
In 2015 keerde Middelkoop weer terug bij SHO nadat hij eerst nog Sportlust’46 kampioen maakte! Hij volgde Jeroen Rijsdijk op die vier-en-een-half jaar op de SHO bank zat. Rijsdijk was 121 competitiewedstrijden verantwoordelijk en haalde daarin 201 punten.
De rapportcijfers van de laatste twee seizoenen van scheidend trainer Richard Middelkoop:
52          23         9           20          78          103   -   79

maakt totaal:
125        52        24          49         180         224   -  200
Middelkoop vertrekt na totaal vijf dienstjaren met een positieve balans en wij wensen hem veel succes bij zijn nieuwe vereniging. Mogelijk wordt hij nog tegenstander van SHO als de nacompetitie verkeerd afloopt voor Smitshoek.
Jan Bol, succestrainer in de jaren zestig, was de laatste trainer die het vijf jaar volhield bij SHO. In tegenstelling tot Middelkoop deed Bol het in een aaneengesloten periode van 1966 tot 1971. Overigens was de start van Bol weinig hoopgevend met vijf nederlagen op rij. Daarna keerde het tij en met drie keer KNVB-bekerwinst en het landskampioenschap in 1970 bouwde Bol aan een ongeëvenaarde erelijst, waarop nog menig toekomstig trainer van SHO zich zal stukbijten.

Omdat een halve eeuw geleden de competities kleiner waren kwam Bol -inclusief alle wedstrijden om het landskampioenschap- tot maar 114 wedstrijden onder zijn verantwoording met 56 overwinningen.

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner