vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

vrijwilligers

Als vrijwilliger het verschil maken voor onze jeugdkeepers!

Voor het komende seizoen, 2017-2018, geldt dat (ouders van) leden onze vereniging enorm kunnen helpen door 12 uur per jaar vrij te maken. Zoals eerder gemeld onder de nieuwsberichten zoeken we voor komend seizoen keepertrainers en –coaches, zodat we iedere jeugdkeeper optimaal kunnen begeleiden.

 

Ook binnen de keepersopleiding (O9 t/m O19) zijn mogelijkheden om deze 12 uur in te vullen. Als keeperstrainer of als keeperscoach. Of als assistent van een keeperstrainer. Zodat u/je de €75,00 vrijwilligersbijdrage kunt terugverdienen.

 

Het werken met jeugdkeepers (jongens en meisjes) geeft enorm veel voldoening. We werken met kleine (maximaal 6) groepen keepers. De trainingsopkomst is altijd hoog, net als de motivatie.

Dus! Heb je “iets” met keepers of ben je zelf O19 – O15 keeper en heb je tijd om minimaal 12 uur te besteden aan onze keepersopleiding? Het op deze manier invullen van de 12 uur vrijwilligerswerk is ook ideaal om er achter te komen of het iets voor jou is om te werken met de jeugdkeepers binnen SHO.

 

Je hoeft er in ieder geval niet bang voor te zijn dat je zomaar in het diepe gegooid wordt, we zorgen er voor dat je goed begeleid wordt om zelfstandig of als assistent te kunnen werken.

Interesse? Neem vrijblijvend contact op!

 

Fred de Kleuver 

SHO Keeperscoördinator jeugd 

M: 06 – 218 20 161 

E: freddekleuver@online.nl 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner