vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Er zijn een aantal kleine wijzigingen doorgevoerd in de indeling van de JO11 afdeling. . Er wordt overigens voor verschillende teams nog naar een trainer en of coach gezocht dus meld je aan! 

 

De bijgewerkte indeling is hieronder te vinden. 

 

 

 

         
JO11-1 - 1ste Klasse       JO11-2 - 2de klasse
1 Aron Radewalt       1 Bjorn Lubeek
2 Floris van Zanten       2 Gijs Everwijn
3 Lukas  Komduur       3 Puck Vermeulen
4 Niels Feijt       4 Enzo Herreburg
5 Sander Lokven       5 Quinn Overmeen
6 Hossein Ali       6 Thomas Hoogmoed
7 Xavier van der Heijden       7 Thomas Kooij
8 Dylan  Bouman       8 Timo Bertou
9 Koen van der Knijf       9 Tessa van Loon
10 Fedde van Ruiven (K)       10 Sven Kimmel (K)
                 
Trainer Niels Niels       Trainer Joost Overmeen
Trainer Jeroen Feijt       Trainer Patrick van Loon
Leider Jack van der Heijden       Leider    
                 
JO11-3 - 3de Klasse       JO11-4 - 4de Klasse
1 Tijn  van Rij       1 Jeroen  van Walsum
2 Joris Kubbe       2 Rick  Vervooren
3 Nick   Kwakernaat       3 Sadiq Ali
4 Nils van de Wege       4 Sam Taylor
5 Kejo van Mullum       5 Senna  Mol
6 Tim  Rook       6 Tom d. Jong
7 Willem  Valk       7 Benjamin Moor
8 Stan  Borghmans       8 Ramiro Laures
9 Alec Groeneweg            
                 
Trainer Maarten Kubbe       Trainer    
Trainer Jacco Groeneweg       Trainer    
Leider           Leider    
                 
JO11-5 - 5de Klasse       JO11-6 - 6de Klasse
1 Hugo  Plug       1 Stijn Ligthart
2 Ashton Heere       2 Thom  Stada (K)
3 Dani Boom       3 Julia den Ouden
4 Finn Hoogervorst       4 Deniz Jan Den Boer
5 Dylan  Ebbeler       5 Max Smeets
6 Leon Mastenbroek       6 Noah Molhoek
7 Kasper Breen       7 Tijmen Stinis
8 Mark Brons       8 River Middelhoek
            9 Pien Schipper
                 
Trainer           Trainer Wiggert-Jan Middelhoek
Trainer           Trainer Rogier Molhoek
Leider           Leider Kirsten Middelhoek
                 
JO11-7 - 7de Klasse       JO11-8 - 8ste Klasse
1 Vasco Koedam       1 Lucas Schuch
2 Job Ridderhof       2 Stijn Benningshof
3 Daniel van Bochove       3 Noah  Bons (K)
4 Siem Spierings       4 Jayden Zeeman
5 Finn van Prooijen       5 Luuk van der Linden
6 Milan Mellegers       6 Kieran Fletcher
7 Senna van Staten       7 Tom Padmos
8 Bob Valk       8 Jurre Both
9 Rick Zwijgers       9 Sophie Robijn
                 
Trainer Joost Ridderhof       Trainer    
Trainer Edwin Valk       Trainer    
Leider Nathalie van Prooijen       Leider    
                 
                 
JO11-9 - 8ste Klasse       JO11-10 - 8ste Klasse
1 Jan Brand (K)       1 Xavier van Gilst
2 Jim Bakkers       2 Jesse den Tuinder
3 Isabel Rijsdijk       3 Mert Morin
4 Noortje Luijendijk       4 Lua Ketz
5 Lucas  Bravenboer       5 Joel Snijders
6 Luiz Gusic       6 Akash Doekhie
7 Marco Dominik       7 Guan Ubels
8 Stefan Mastenbroek       8 Danny Nieuwdorp
9 Stijn Nossent            
                 
Trainer           Trainer    
Trainer           Trainer    
Leider Miranda Nossent       Leider Rian Nieuwdorp
                 
                 
JO11-11 - 8ste Klasse       JO11-12 - 8ste klasse
1 Romi Keijzer       1 Leatemia
2 Stan van Eijk       2 Hozefa Alsafory
3 Jens Groenenberg       3 Ibraheem al Refai
4 Olivier Boekee       4 Noah den Tuinder
5 Eline Versteeg       5 Jesper Eeltink
6 Robin Spruit       6 Milan Dahler
7 Sarah Le Yeu       7 Beau Houtman (K)
8 Thom Steijnbag            
9 Aimee Verheij            
                 
Trainer           Trainer    
Trainer           Trainer    
Leider           Leider    

 

 

 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank

Scheidsrechters banner