vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 

Competitie SHO 1, 1e klasse B

(aanvang 14:30 u)

 

Zodra beschikbaar wordt hier een link geplaatst naar het Competitieschema 2017-2018

 

 

Onderstaand het rooster betreffende de voorbereiding op het nieuwe seizoen van de selectie van SHO.

Het is mogelijk dat er nog kleine wijzigingen in aangebracht worden.

 

Maandag 7 augustus  20.00 - 21.00 uur  1e Training                                                 

Dinsdag 8 augustus 20.00 - 21.15 uur  2e Training                                                       

Donderdag 10 augustus 20.00 - 21.15 uur  3e Training                                                     

Zaterdag 12 augustus 10.30 - 12.00 uur  4e Training    

Maandag 14 augustus 20.00 - 21.30 uur  5e Training

Dinsdag 15 augustus 20.00 - 21.30 uur  6e Training

Donderdag 17 augustus 20.00 - 21.30 uur 7e Training

 

Zaterdag 19 augustus

14.30 uur Oefenwedstrijd: SHO 1 - DCV 1 (ovb)                                                   

13.30 uur Presentatie spelers 1                                                  

11.30 uur Oefenwedstrijd: SHO 2 – DCV 2 (veld 2)                                                                       

11.30 - 12.30 uur Clinic O.9/O.11 (veld 1) Verzorgd door spelers SHO 1

12.30 - 13.15 uur Nieuwe spelvormen 

                                                                    

Maandag 21 augustus 20.00 - 21.30 uur  8e Training

 

Dinsdag 22 augustus 20.00 uur Wedstrijden Robey-cup op sportpark  De Kikkershoek bij SHO .                        

SHO - RV&AV Sparta Rotterdam

SSS - Heinenoord

 

Donderdag 24 augustus 20.00 - 21.30 uur  10e Training

 

Zaterdag 26 augustus 14.30 uur Wedstrijden Robey-cup op sportpark De Tienvoet bij Heinenoord

Heinenoord - RV&AV Sparta Rotterdam

SHO - SSS

 

Maandag 28 augustus 20.00 - 21.30 uur  11e Training 

Dinsdag 29 augustus 20.00 - 21.30 uur  12e Training

20.00 uur Oefenwedstrijd SHO 2 - Spartaan'20 2

Donderdag 31 augustus 20.00 21.30 uur  13e Training

 

Zaterdag 2 september 14.30 uur Bekerronde 1                                                    

                                  

Maandag 4 september 20.00 - 21.30 uur  14e Training

Dinsdag 5 september 20.00 uur Oefenwedstrijd VOC - SHO              

Donderdag 7 september 20.00 - 21.30 uur  15e Training

 

Zaterdag 9 september 14.30 uur Bekerronde 2  

                                                   

Maandag 11 september 20.00 - 21.30 uur  16e Training

Dinsdag 12 september 20.00 Oefenwedstrijd SHO - Hellevoetsluis

Donderdag 14 september 20.00 - 21.30 uur  17e Training

 

Zaterdag 16 september 14.30 uur Bekerronde 3  

                                                                                

Maandag 18 september 20.00 - 21.30 uur  18e Training

Dinsdag 19 september 20.00 - 21.30 uur  19e Training

Donderdag 21 september 20.00 -21.30 uur  20e Training

 

Zaterdag 23 september 14.30 uur Competitieronde 1                                

 

 

Uitslagen Oefenwedstrijden

Datum Team   Team Aanvang Bijz.
           
19-08-2017 SHO  - DCV 14:30
22-08-2017 SHO  - RV&AV Sparta 20:00 uur Robey Cup  
26-08-2017 SHO  - SSS 20:00 uur Robey Cup - bij Heinenoord
05-09-2017 VOC  - SHO  20:00 uur  
12-09-2017 SHO   - Hellevoetsluis  20:00 uur  
 
Districtsbeker 
 
Piershil
FC Axel
SHO
SV Kruisland 
 
Uitslagen Districtsbeker
Datum Soort Team   Team Aanvang Bijz.
             
Zaterdag 02-09 Poule     -  14:30 uur  
Zaterdag 09-09  Poule    -   14:30 uur 
Zaterdag 16-09 Poule    -    14:30 uur   

 

Palace Casino Cup (VoetbalRijnmond Cup)   

 

Datum Soort Team   Team Aanvang Bijz.
             
           
 
 

 


         

 

 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank