vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053


Hierbij de voorlopige poule indeling, voor de ochtend ploegen uiterlijk 9:00 aanwezig en voor de middag uiterlijk 13:30 aanwezig    

Voor SHO teams geldt:  

in de teamsamenstelling waarmee in het lopende seizoen de competitie is gespeeld, tenzij anders is vermeld!

Dag  Datum  Afdeling(en)   Bijzonderheden

 Maandag

17-04-2017

JO11 - en JO9 teams

Ochtend 09:30 uur : 

E1 - E2 - E3- E5 - E7 - E9 - 

F2 - F4 - F6 - F8 

 

Middag 14:00 uur - 

E2 - E4 - E6 - E8 - E10

F1 - F3 - F5 - F7

Zaterdag

27-05-2017  

JO13 - teams

Ochtend 09:30-12:45 uur --> aanwezig 9:00

JO13-1, JO13-3, JO13-5 en JO13-7

 

Middag 14:00-17:15 uur --> aanwezig 13:30

JO13-2, JO13-4 en JO13-6

SCROLL VOOR DE POULE-INDELINGEN NAAR BENEDEN! 

 

 

MAILCORRESPONDENTIE GRAAG VIA HET CENTRALE e mail adres: toernooien@vvsho.nl

 

 

POULE-INDELINGEN SHO THUISTOERNOOIEN 2017

 

 

Bijgewerkt tot en met 15 - 5 - 2017 
 
 
Thuistoernooi E en F  *  Maandag 17-04-2017
 
Poule E1 (ochtend - 09:30 uur)
Poule E3 (ochtend - 09:30 uur)
Poule E5 (ochtend - 09:30 uur)
vv SHO E1
vv SHO E3 vv SHO E5
fc Zoetermeer E1 vv SHO E2 vv Hekelingen E4
rcsv Zestienhoven E1 vv Zuidland E1 sjo Korendijk E1

fc Binnenmaas E1

 

vv Hekelingen E3 VDL E2

 

 

   
Poule E7 (ochtend - 09:30 uur)
Poule E9 (ochtend - 09:30 uur)
Poule E11 (ochtend - 09:30 uur) 
vv SHO E7
vv SHO E9
vv SHO E11
vv Hekelingen E7
bvv Barendrecht E9

 fc Vlotbrug E5

vv Strijen E7
vv Hekelingen E8 sjo Korendijk E4
rcsv Zestienhove E4 sjo Korendijk E2
Poule F2 (ochtend - 09:30 uur) Poule F4  (ochtend - 09:30 uur)
Poule F6 (ochtend - 09:30 uur)
vv SHO F2 vv SHO F4
vv SHO F6
fc Zoetermeer F5 Age-Ggk F1 rcsv Zoetermeer F10
vv Hekelingen F2 vv Hekelingen F5 vv Smitshoek F12
vv Hellevoetsluis F3 rcsv Zestienhoven F7 vv Strijen F3
Poule F8  (ochtend - 09:30 uur)  
vv SHO F8
Zinkwegse Boys F2
JO 9-9
vv Rhoon F5
Poule E4 (middag - 14:00 uur) Poule E6 (middag - 14:00 uur)   Poule E8 (middag - 14:00 uur)  
vv. SHO E4 vv SHO E6
vv SHO E8
fc Zoetermeer E5 bvv Barendrecht E10 vv Hekelingen E9
vv Hekelingen E6 vv Wieldrecht E2 sjo Korendijk E3
vv Steenbergen 10-1
     
Poule E10 (middag - 14:00 uur) Poule F1 (middag - 14:00 uur) Poule F3 (middag - 14:00 uur) 
vv SHO E10 vv SHO F1 vv SHO F7
fc Zoetermeer E11 VVGZ F2 vv Hekelingen F4

Zinkwegse Boys E3

rcsv Zestienhoven F2 sjo Korendijk F1

 

vv Brielle F1 VVGZ F4
  vv Nieuwenhoorn F3  
     
Poule F5 (middag - 14:00 uur)    
vv SHO F5    
sjo Korendijk F3    

vv Smitshoek F8 

   

vv SHO F7

   
Thuistoernooi JO13 * Zaterdag 27-05-2017
Poule JO13-1 (Hoofdklasse)
Poule JO13-3 (3e klasse)
Poule JO13-5 (6e klasse)
SHO JO13-1 SHO JO13-3 SHO JO13-5
Binnenmaas JO13-1 Hellevoetsluis JO13-2

RKsv RCD JO13-4

Spirit JO13-1 Zestienhoven JO13-3 SNS JO13-1
Zestienhoven JO13-1 Drechtstreek JO13-3 Botlek JO13-2
Feyenoord JO13-2 Quick Steps JO13-1  
Poule JO13-7 (8e klasse)
 
SHO JO13-7
Hellevoetsluis JO13-5

Zinkwegse boys JO13-1

DVV'09 JO13-3
Poule JO13-2 (2e klasse)
Poule JO13-4 (6e klasse)
Poule JO13-6 (7e klasse)
SHO JO13-2 SHO JO13-4 SHO JO13-6
Strijen JO13-1 Alblasserdam JO13-2 Hellevoetsluis JO13-4
Herkingen JO13-1 RKsv RCD JO13-3 SVS JO13-6
Maense JO13-2 SHO JO11-1 Maense JO13-3
GHVV'13 JO13-1 BZC Zuiderpark JO13-2

Wedstrijd SHO 1

Competitie

zaterdag 13 mei 2017

14:30 uur

 

SHO logo transp GRC14
SHO GRC-14

Kalender

09 juni 2017 08:00PM -
Vrijwilligersavond
17 juni 2017 12:00AM
FE-Cup & CD-Trofee
17 juni 2017 09:00AM -
Familiedag

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

       logo troost

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank