vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Trainingsschema (A) seizoen 2016-2017
 
Wijzigingen vooraf overleggen met Martin Groenewoud en/of Fred Kokje
 
Elftal Dag(en)       Tijd Veld(en)       Kleedkamer
                     
1 ma di     20.00 - 21.15 1 1     1
1       do 20:00 - 21:30       1 1
2 ma       20:00 - 21:15 1       12
2   di     20:00 - 21:15   2_3     12
2       do 19:30 - 21:00       2_3 12
3   di   do 20:00 - 21:15   2_3     5
3       do 19:30 - 21:00       2_3 5
4 ma       20.15 - 21.30  5a       4
4       do 19:-00 - 20:00       4a 4
5 t/m 8     wo   20:00 - 21:15     5   16/17
keepers ma di wo do 18.00 - 21.00  TsT TsT TsT TsT -
7 tegen 7       do 21:00 - 22:00       2 16
Veteranen       do 21:15 - 22:15       1 17
A1 ma       20.15 - 21.15 2       13
A1   di     20:00 - 21:15   2_3     13
A1       do 19:30 - 21:00       2_3 13
A2 ma       20:15 - 21.15 2       14
A2   di     20:00 - 21:15   2_3     14
A2       do 19:30 - 21:00       2_3 14
A3 ma       20:15 - 21:15 5B       15
A3     wo   20:15 - 21:15     2   15
A4 ma       20:15 - 21:15 5B       6
A4     wo   20:15 - 21:15     2   6
B1 ma di     19:00 - 20:00 3 2     16/17
B1       do 18:00 - 19:30       2 16/17
B2 ma di     19:00 -20:00 3 2     16/17
B2       do 18:00 - 19:30       2 16/17
B3   di   do 19:00 - 20:00   4   4 9
B4   di   do 19:00 - 20:00   4   4 9/10
B5   di   do 19:00 - 20:00   4   4 10
C1/C2 ma   wo   18:00 - 19:00 3   1   14/15
C1/C2       do 19:00 - 20:00       6 11/15
C3 ma   wo   18:00 -19:00 1   3   6
C4 ma   wo   18:00 - 19:00 1   3   6
C5     wo   19.00 - 20.00     2   6
C5 ma       18:00 - 19.00 5       4
C6     wo   19.00 - 20.00     2   7
C6 ma        18:00 - 19:00 5       4
C7 ma   wo   19:00 - 20:00 5   2   7
C8 ma    wo   19:00 - 20:00 5   2   7
VR1 ma   wo   20:15 - 21:15 3   1   18
VR2 ma   wo   20:15 - 21:15 3   1   18
MA1 ma   wo   20:15 - 21:15 3   1   5
MB1/2 ma       20:15 - 21:15 4       10/11
MB1/2     wo   19:00 - 20:00     1   4/12
MC1, 2  ma   wo   19:00 - 20:00 2   4   8/9
MD1 /2 ma   wo   18.00 - 19.00 2   4   10/11
D1/D2 ma   wo do 19:00 - 20:00 1 3   1 3/2
D3/D4 ma   wo   18.00 - 19.00 4   2A   5
D5/6 ma       19:00 - 20:00 4       13
D5/6     wo   18:00 - 19:00     2B   13
D7 ma   wo   19:00 - 20:00 4B   5B   13
E1   di   do 18:00 - 19:00   1   1 6
E2   di   do 18:00 - 19:00   1   1 6
E3   di   do 18:00 - 19:00   1   1 6
E4   di   do 18:00 - 19:00   1   1 6
E5   di   do 18:00 - 19:00   2A   6 4
E6   di   do 18:00 - 19:00   2A   6 4
E7   di   do 18:00 - 19:00   2A   6 4
E8   di   do 18:00 - 19:00   2A   6 4
E9   di   do 18:00 - 19:00   2B   5A 5
E10   di   do 18:00 - 19:00   2B   5A 5
E11   di   do 18:00 - 19:00   2B   5A 5
E12   di   do 18:00 - 19:00   2B   4B 5
          18:00 - 19:00          
F1   di   do 18:00 - 19:00   1A   3 8
F2   di   do 18:00 - 19:00   1A   3 8
F3   di   do 18:00 - 19:00   1A   3 8
F4   di   do 18:00 - 19:00   1A   3 8
F5   di   do 18:00 - 19:00   3A   4A 7
F6   di   do 18:00 - 19:00   3A   4A 7
F7   di   do 18:00 - 19:00   3A   4A 7
F8   di   do 18:00 - 19:00   3A   4A 7
douchen meisjes E/F   di   do           3/4
GraSHOppers     wo   18.00 - 19.15     5   18
Scheidsrechters     wo   20:15 - 21:15     2   10

 

 

Afgelastingschema (B) 2016-2017    
Versie 25082016        
         
Maandag Veld 1   Veld 2  
  A B A B
         
17.45-18.45 uur C1 - C2 D3 - D4 D5 - D6-D7 C3 -C4-C5
18.50-19.50 uur D1 - D2 C6 - C7 - C8 MD1 - MD2 MC1- MC2
19.55-20.55 uur 1e  2e MA1  MB1- MB2
21.00-22.00 uur a4 VR1 A1 - A2  4e -  A3
         
         
Dinsdag Veld 1   Veld 2  
  A B A B
         
17.45-18.45 uur E1-E4 F1 - F4 F5-F8 E9-E11
19.00-20.00 uur   E5 - E8 B1 - B2 B4-B5
20.15-21.30 uur 1e  2e A1 B3
         
Woensdag Veld 1   Veld 2  
  A B A B
         
17.45-18.45 uur Grasshoppers C1 - C2 D3-D4 D5 
18.50-19.50 uur D1 - D2 C3 - C4 MD1- MD2  D6-D7
19.55-20.55 uur  C5 - C6 c7-c8 MB1- MB2 MC1-MC2
21.00 -22.00 uur Senioren 5 t/m 8 A3-A4 VR1-MA  
         
         
         
Donderdag Veld 1   Veld 2  
  A B A B
         
17.45-18.45 uur F1 - F4 E1 - E5 F5 - F8 E6 - E11
18.55-19.55 uur B3   B1 - B2 B4-B5
20.00-21.15 uur 1e  2e A1 - A2 4e
21.15-22.15 uur evt Vet   Veteranen 7 tegen 7

 

 

 

SAMEN HOUDEN WE ONZE VELDEN BESPEELBAAR!
   
Indien meerdere teams ingedeeld worden op 1 veld, dient men rekening te houden met de veldverdeling !!
   
De trainers moeten na elke training de verplaatsbare doelen van het veld laten verwijderen en plaatsen op de daarvoor bestemde plaats !!!
   
Op de natuurgrasvelden worden de vaste doelen en de doelgebieden niet gebruikt.  
   
Maak gebruik van het gehele stuk veld dat ter beschikking staat. 
   
Ontzie zwakke plekken en train niet altijd op de zelfde stukken.
Dus: loopvormen warming up altijd buiten het veld!
   
Op tijd er op en op tijd er af!  
   
Ook bij trainingen geldt: alleen spelers en begeleiding op het veld!
   
Niet over veld 2 naar veld 3, maar er even omheen! En vice versa
   
ALVAST BEDANKT VOOR DE MEDEWERKING!
 
 
  

 

 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank