vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Naam functie Team telnr. telnr. mob. @ mail
Sander Fakkel H-trainer C1   06-24165036 sanderfakkel@hotmail.com
Martin Luth Trainer C1   06-42809120 j.e.rupsam@versatel.nl
Ben van der Post Leider C1   06-31644735 b.post89@upcmail.nl
Danny Tulling Leider MC1   06-22450045 danny@tm-import.nl
Michael van 't Hoff H-trainer C2   06-27995125 michael.vanthoff@live.nl
Jaap den Boer Trainer C2   06-10561609 jaapdb@planet.nl
Arjan Looij Leider C2   06-51510897 arjanlooij@kpnmail.nl
Irene Renses Trainer MC2      
Arthur Wiashi Trainer MC2      
Henk Hempel Leider MC2   06-15890205 elfride.henk@live.nl
Henk Bosua Trainer C3   06 33710781 henkbosua@gmail.com
Maarten den Brinker Leider C3   06-51128657 mnisdb@kpnplanet.nl
Jens Voogt Trainer C4   06-23494852 jvoogt@daub.nl
Jens Voogt Leider C4      
Jan den Hartigh Trainer C5   06-30221736 jandenhartigh@live.nl
Ferry van der Hoeven Trainer C6   06-57190574 sammygravano@live.nl
Gerard Ketting Trainer C6   06-11132586 ketti219@planet.nl
Leo Schelling Leider C6   06-52112178 leoschelling@gmail.com
Simone Askes Leider C7   06-50244625 s.askes@chello.nl
Gerard Stam Leider C7   06-48921880 g.stam88@chello.nl
Gertjan Kros Trainer C8   06-24230260 gertjan@3xk.nl
Remco Mast Trainer C8   06-50225359 remco-lisa@planet.nl
Marco Baars Trainer C8   06-55324135 mbaars1@gmail.com
           
Hoofdtrainer Sander Fakkel     sanderfakkel@hotmail.com
Keeperstrainer          
Coördinatoren Marnix Zwartbol 600122 06-55224892 marnix.zwartbol@bnymellon.com
  Marco v.d. Veer 626069 06-23980985 marcovanderveer@chello.nl

 

 

  Teamindelingen C-afdeling seizoen 2016-2017
                   
                   
  Team   C1       Team   C2
  Voorrnaam   Achternaam       Voornaam    Achternaam
1 Koen   Knook     1 Mike van Hamburg
2 Kevin van der Haven     2 Jens den Boer
3 Roel   Luth     3 Kjell de   Boon
4 Wessel   Nanninga     4 Kaj de Bruyn
5 Anwar   Ouni     5 Maarten   Dominik
6 Tim de Pender     6 Coen   Everwijn
7 Bjorn van der Post     7 Finn de Groot
8 Sam   Reedijk     8 Floris   Grootenboer
9 Yur   Snoek     9 Sjors   Looij
10 Tijs   Stam     10 Onno   Rijsdijk
11 Daan   Troost     11 Daan van der Veer
12 Jesse   Vermaat     12 Brian in 't Veld
13 Manique de Vette     13 Matthew   Verheul
14 Roel de Vroed     14 Sem de Visser
15 Bas   Zwartbol     15 Robert   Bal
                   
  Team   C3       Team   C4
  Voornaam   Achternaam       Voornaam   Achternaam
1 Niels van Galen     1 Luca   Sluijmers
2 Scott   Bloem     2 Lehto   Belder
3 Rens den Braber     3 Lars   Berends
4 Stijn den Brinker     4 Lars   Bijl
5 Aron   Fernandes     5 Ryan   Dirkx
6 Roan   Goudswaard     6 Gijs   Hardlooper
7 Sven v.d. Have     7 Jelle   Klop
8 Jaap   Hempel     8 Luciano   Lorijn
9 Calvin den Hollander     9 Ruben   Troost
10 Dave de Koning     10 Lucas in 't Veld
11 Djero   Letterman     11 Marein   Vijfhuize
12 Savio   Stroebel     12 Lenn   Visser
13 Tim van der Veer     13 Kai van Vive
14 Jurre   Wesselink     14 Pim   Voogt
15                  
                   
  Team   C5       Team   C6
  Voornaam   Achternaam       Voornaam   Achternaam
1 Olaf   Herkhof     1 Arne de Jong
2 Joran van Baarlen     2 Julian   Berkenbosch
3 Renzo   Bakker     3 Jort van Gilst
4 Sven van der Graaff     4 Reef   Goudswaard
5 Tom den Hartigh     5 Stef   Hachmang
6 David    Hobbel     6 Jeremy van der Hoeven
7 Bruno   Hoogstede     7 Bryan   Kersten
8 Daan   Jalving     8 Tim   Ketting
9 Bo   Kouwenhoven     9 Daan   Reedijk
10 Brandon   Krab     10 Jayden   Ritfeld
11 Bram   Kruysdijk     11 Aart Pieter   Schelling
12 Floris   Pronk     12 Kane   Toers Bijns
13 Christiaan   Rijsdijk     13 Mike   Versendaal
14 Giph   Schreuders            
                   
  Team   C7       Team   C8
  Voornaam   Achternaam       Voornaam   Achternaam
1 Mees   Blomme     1 Dylan   Baars
2 Maher   Assaf     2 Engahero van Aalen
3 Sam van Haaff     3 Dion   Bonte
4 Siem   Kbriab     4 Darren   Brown
5 Collin   Lakemond     5 Sem van Dam
6 Samuel de Lima de Oliveira   6 Joris van Gilst
7 Ismail   Nahamud     7 Sem 's Gravendijk
8 Mark   Oldenziel     8 Sven   Hensen
9 Colin de Regt     9 Sven   Kranendonk
10 Kevin   Roest     10 Jesper   Kros
11 Yannick   Schieweck     11 Ruben   Mast
12 Tom   Schipper     12 Floris v.d. Schoor
13 Mark   Schipper     13 Sam   Walrave
14 Duco   Stam            
                   

 

 

Wedstrijd SHO 1

Competitie

zaterdag 13 mei 2017

14:30 uur

 

SHO logo transp GRC14
SHO GRC-14

Kalender

09 juni 2017 08:00PM -
Vrijwilligersavond
17 juni 2017 12:00AM
FE-Cup & CD-Trofee
17 juni 2017 09:00AM -
Familiedag

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

       logo troost

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank