vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 

Trainers-Leiders  B-Afdeling  seizoen 2016- 2017 
         
Naam functie Team telnr. mob. @ mail
         
Anilton Lopes Trainer/Hoofdtrainer B1 0641379853 aniltonlopes@hotmail.com
Ed Steehouwer Trainer   0645310980 ed.steehouwer@gmail.com
Bram van der Linden Leider B1 0621543858 a.linden598@upcmail.nl
Bas Versloot Trainer B2 0627594880 b.versloot@hotmail.nl
Robbin Bravenboer Trainer B2 0646095771 robinjuh9@hotmail.com
Erik Balk Leider B2   merelmat@planet.nl
Marco Ebink Trainer B3   marco.ebink@gmail.com
Thomas Mulholland Trainer B3   tomenurs@live.nl
Tobias den Hartog Leider B3 0615880858 t.denhartog@ad.nl
Rem van Hoog Trainer B4 0654252513 rem.vanhoog@hpe.com
Raymond de Vries Trainer B4 0653878771 vries001@rayosoft.nl
Kees Kindermans Trainer B5 0640583224 kees63@me.com
Rene v/d Graaf Leider B1 06-10361248 r.graaf@dienstencentrum.vdi.nl
Erik Balk Coordinator      merelmat@planet.nl

 

 

Teamindeling B-afdeling Indeling  seizoen 2016-2017
                 
 B selectie seizoen 2016-2017
                 
  Team   B1/2          
  Voornaam   Achternaam     Voornaam   Achternaam
1 Melvin vd Heijden   15 Rob   Kruis
2 Nick van Hoek   16 Stijn vd Linden
3 Niels van Oost   17 Bryan   Lodder
4 Jurre   Altena   18 Job vd Meijde
5 Micha   Bal   19 Luuk   Meinsma
6 Mathijs   Balk   20 Dennis   Outermans
7 Daan   Braber   21 Wietse   Saalmink
8 Calvin van Beijeren   22 Rik   Schouten
9 Jeroen   Eikelenboom   23 Ian   Smith
10 Roy   Groenewoud   24 Daan   Stam
11 Tim   Jalving   25 Kevin   Troot
12 Dayo   Ketz   26 Paquito van Wijk
13 Thijs   Knook   27 Rick   Wijntje
14 Thijs   Krijgsman          
                 
     
         
         

 

  Team B3   Team B4
  Voornaam Achternaam   Voornaam Achternaam
1 Max  Herkhof 1 Benjamin van Vliet
2 Luuk  Ebink 2 Dani van der Bij
3 Rob Fix 3 Luuk  van Hoog
4 Rob s'Gravendijk 4 Wendel de Vries
5 Efraim Hardlooper 5 Tim Beemsterboer
6 Demi den Hollander 6 Bram van Veen
7 Micheal Krook 7 Jay Goudswaard
8 Joey Kouwenhoven 8 Dylan Schipper
9 Boy Mullholland 9 Wessel Platteel
10 Rob van Noord 10 Sem Vonk
11 Quin van Nugteren 11 Luc de Lange
12 Dany de Ronde 12 Abel Kers
13 Damien de Ruiter 13 Jonathan Rijsdijk
14 Josien Versloot 14 Marvin Bouman
15 Sam Warnar 15 Stef van Horssen
16 Noah de Wit      
17 Niels Janssen      
Trainer     Trainer    
Trainer     Trainer    
Leider     Leider    
           
  Team B5      
  Voornaam Achternaam      
           
1 Yannick  Veldhuizen      
2 Jelle Wolters      
3 Mathias Bleeker      
4 Hussein Isman Farah      
5 Mike Helleman      
6 Stefan Nanninga      
7 Stan van Dam      
8 Quinten Prinsenberg      
9 Berend  Nieuwschepen      
10 Mees Baijer      
11 Tobias Mathijssen      
12 André Schipper      
13 Jari Kegel      
14 Christiaan Steehouwer      
Trainer          
Trainer          
Leider          

Wedstrijd SHO 1

Competitie

zaterdag 13 mei 2017

14:30 uur

 

SHO logo transp GRC14
SHO GRC-14

Kalender

09 juni 2017 08:00PM -
Vrijwilligersavond
17 juni 2017 12:00AM
FE-Cup & CD-Trofee
17 juni 2017 09:00AM -
Familiedag

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

       logo troost

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank