vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Trainers/leiders A-afdeling seizoen 2016-2017
           
Naam functie Team telnr. mob. @ mail  
           
Brian Roquas Tr./Coach A1 06-52845566 broquas@intodis.nl  
Herbert Peper Ass Tr. A1 06-15851646 herbert@vdlpbv.nl
Ben v/d Post Leider A1 06-31644735 b.post89@upcmail.nl  
Nick Rond Verzorger A1 06-46711091 Nick-rond@hotmail.nl  
           
Henk Smith Tr./Coach A2 06-20010632 HJSmith@live.nl  
Dick Schutter Ass Tr. A2 06-51164813 info@dickschutterschilderwerken.nl  
Ewoud Vermaas ovb Ass Tr. A2 06-43141470 ervermaas@gmail.com  
   Leider  A2      
Peter Dejeu Tr./Coach A3 06-20132312 dejeu@upcmail.nl   
Henk Berkhof Leider A3 06-54611881 h.berkhof9@upcmail.nl  
  Trainer A3      
           
Michel Pruyt Trainer A4   pruyt40@zonnet.nl  
Johan Corlemeijer ovb Ass Tr. A4   Johann.Corlemeijer@hotmail.com  
Nico Bijl Leider A4 06-12120354 nico.bijl01@gmail.com   
           
           
           
           
Co√∂rdinator A Cees de Vroed   06-20898867 cdevroed@kpnmail.nl  

  Teamindelingen A-afdeling seizoen 2016-2017    
                 
                 
  A1   4e divisie   A2   2e klasse  
  Voornaam   Achternaam   Voornaam   Achternaam  
1 Arie   Kramp 1 Kenneth   Moerkerken  
2 Davey   Lodder 2 Rick   Schutter  
3 Dedier   Bos 3 Koen de  Koning  
4 Frank van  Breemen 4 Max   Hamelinck  
5 Thomas   Kik 5 Michael   Vermaas  
6 Eric   s Gravendijk 6 Dion in t Veld  
7 Ferdinand   Romelingh 7 Thomas van  Gilst  
8 Quinten   Balk 8 Aron van  Dam  
9 Mart v/d Meijde 9 Matthijs   Mourits  
10 Dave   Kooij 10 Koen   Overweel  
11 Colin van  Arkel 11 Stef   Wijntje  
12 Justin   Verheul 12 Jeppe   Kramp  
13 Tim vd Graaf 13 Dion   Mourits  
14 Roy vd Pligt 14        
15 Bart   Steehouwer 15        
16 Tommy   Reedijk 16        
17 Luc   Mulder 17        
18 Kelvin van  Oost          
19 Jaden   Kraan          
20 Leroy   Brand          
                 
Trainer Brian   Roquas Trainer Henk   Smith  
                 
  A3 3e klasse   A4 4e klasse
  Voornaam   Achternaam   Voornaam   Achternaam  
1 Niels   Berkhof 1 Jurre   Roeling  
2 Bjorn de Jeu 2 Tycho   Bijl  
3 Bas  de Jager 3 Stefan   Boon  
4 Davey   Hitzert 4 Cornee   Roeling  
5 Martijn van  Huut 5 Tim   Corlemeijer  
6 Sam van  Peperstraten 6 Bart van Gilst  
7 Huub vd Hoogt 7 Marnix   Nederlof  
8 Renzo   Dolk 8 Milan   Pruyt  
9 Jimmie   Dirks 9 Frank   Oldenziel  
10 Stan de Vroed 10 Mitchell vd Dag  
11 Jim    Coolen 11 Shaber   Akhtar  
12 Sander van Weijen 12 Matthijs   Pors  
13 Dylan    Peters 13 Bart   Pisano  
14 Timber   Kruit 14 Dion   Toers Bijns  
15 Luca   Bijl 15 Tijmen   Bijl  
                 
Trainer Peter   de Jeu Trainer Michel   Pruyt  
                 

 .

Wedstrijd SHO 1

Competitie

zaterdag 13 mei 2017

14:30 uur

 

SHO logo transp GRC14
SHO GRC-14

Kalender

09 juni 2017 08:00PM -
Vrijwilligersavond
17 juni 2017 12:00AM
FE-Cup & CD-Trofee
17 juni 2017 09:00AM -
Familiedag

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

       logo troost

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank