vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 

Naam Functie Team Telefoonnr Email
Geert Heezen Hoofdtrainer/leider JO11-1 06-22200754 geertmiriam@gmail.com
Quin Nugteren Trainer JO11-1 06-34538340 quinny2000@live.nl
Peter van der Harg Trainer JO11-2 06-41008001 peter@sideshowmedia.nl
Jack van der Heijden Leider JO11-2 06-21572221 jackvanderheiden@hotmail.com
John Tims Trainer(di) JO11-2 06-53328138 tims0865@planet.nl
John Lokven Trainer JO11-2 06-12163625 j.v.lokven@heras.nl
Barry van Zanten Trainer JO11-3 06-14484515 barry.vanzanten@kruitassurantien.nl
Jeroen Feijt Trainer JO11-3 06-43908024 jeroen@feijt-online.nl
Caroline v.d. Knijf Leidster JO11-3 06 15163911 c.vanderknijff@hotmail.com
Jasper Kimmel Leider JO11-4 06-24458004 kimmelstouten@gmail.com
Patrick van Loon Trainer JO11-4 06-14998410 P_van_loon@hotmail.com
Marcel Kooij Trainer JO11-4 06-53222816 mkooij74@gmail.com
Shakeel Billar Trainer JO11-5 06-51419208 sandyshakeel@hotmail.com
Jacco Groeneweg Trainer JO11-5 06-46911161 jacco.groeneweg@deltares.nl
Maarten Kubbe Trainer/Leider JO11-5 06-46346831 maarten.kubbe@glencore.com
Anton Mol Trainer/Leider JO11-6 06-21697403 Antonsmol70@gmail.com
Marc Taylor Trainer/Leider JO11-6 06-21598925 marcabtaylor@gmail.com
Jacco vd Knijf Trainer JO11-6 06-55797676 jvdknijff@sennoma.nl
Nick Slooter Trainer JO11-6 06-41018552 nickenesther@hotmail.com
Arjan Gravendijk Trainer JO11-7 06-23950482 asgravendijk@hotmail.com
Leendert Groeneweg Trainer JO11-7 06 3122 2900 Leendertgroeneweg@zonnet.nl
Mark Kouwenhoven Leider JO11-7 06-21564227 mark.kouwenhoven@gmail.com
Jurgen Brinkman Leider JO11-8 06-20749662 jurgenbrinkman@icloud.com
Alex Paleewong Trainer JO11-8 06 20 06 84 74 a.paleewong@in-lite.nl
Serge Libeton Trainer JO11-8 06 43 99 19 11 swlibeton@grootewaard.nl
Fred Mastenbroek Trainer/Leider JO11-9 06-15056119 f.mastenbroek@versatel.nl
Leo Corino Trainer JO11-9 06-53444473 leo@carview-cq.nl 
Edwin kranendonk Trainer JO11-9 06-20000993 edwinenelize@gmail.com
Richard v/d Maas Trainer JO11-10 06-83591206 r.vdmaas@tiscali.nl
Chris Benningshof Trainer JO11-10 06-52327212 deepdiver72@gmail.com
Charissa Rijsdijk Leider JO11-10 06-16479742 charissa.rijsdijk@upcmail.nl 
Erik Ketz Trainer/Leider JO11-11 06-44195717 ketz@upcmail.nl
Ton Bons Trainer/Leider JO11-11 06-55408049 bons.tb@gmail.com
John Snijders Co√∂rdinator    06-42826478 jmr.snijders@gmail.com

 

                 
  Team E1       Team E2  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1 Levi Stroebel     1 Thom Bijkerk  
2 Mikey Groenewoud     2 Shayn Tims  
3 Geert Heezen     3 Pepijn v.d. Harg  
4 Thomas v. Putten     4 Xavier v.d. Heiden  
5 Lucas Robijn     5 Robbin Snijders  
6 Tygo Schouten     6 Fabian  Langstraat  
7 Bjorn Stinis     7 Rene Fix  
8 Boris  Worms     8 Sander v. Lokven  
9 Matthe Vuijck     9 Finn d. Graaf  
                 
  Trainer Geert Heezen       Trainer Peter vd Harg / John van Lokven
    Quin       Leider Jack vd Heiden  
                 
                 
  Team E3       Team E4  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1 Jedi Nieuwburg     1 Sven  Kimmel  
2 Sterre d. Bruin     2 Jesslyn Vis  
3 Dylan  Bouman     3 Tessa v.  Loon  
4 Floris v. Zanten     4 Timo Bertou  
5 Niels Feijt     5 Thomas Kooij  
6 Matthijs  Terlouw     6 Hossein Ali  
7 Kaya Kegel     7 Thomas Hoogmoed  
8 Ties  Veldhuis     8 Nick  Versendaal  
9 Koen v.d.  Knijf     9 Stefan d. Reus  
10 Aron Radewalt            
  Trainer/Leider Jeroen Feijt       Trainer / Leider Jasper Kimmel  
  Trainer/Leider Barry van Zanten       Moet nog ingevild worden  
                 
                 
  Team E5       Team E6  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1 Leander Bijl     1 Felix v.d. Flies  
2 Nick   Kwakernaat     2 Davin Slooter  
3 Alec Groeneweg     3 Sam Taylor  
4 Kejo v. Mullum     4 Fenna Goudswaard  
5 Nils v.d. Wege     5 Sarah Ridderhof  
6 Joris Kubbe     6 Senna  Mol  
7 Rick Vervooren     7 Bram v.d.  Knijf  
8 Timo  Aldus     8 Rick  Majoor  
9 Rifaai Billar     9 Sem Jalving  
                 
  trainer Shakeel       trainer Anton Mol  
  trainer Maarten Kubbe        trainer Moet nog ingevuld worden
  Leider         Leider    
                 
  Team E7       Team E8  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1         1 Lois Paleewong  
2 Enzo  Herreburg     2 Julia d.  Ouden  
3 Timo  Verjaal     3 Noah Molhoek  
4 Teun Borghmans     4 Pien Schipper  
5 Jeroen v. Walsum     5 Huub Kouwenhoven  
6 Frank Gravendijk     6 Vasco Koedam  
7 Kobus Joep Keij     7 Tom d. Jong  
8 Sjoerd Maarleveld     8 Niels Huisman  
9 Sander Groeneweg     9 Michaella Brinkman  
          10 Thom Stada  
                 
  trainer Arjan Gravendijk       trainer Alex Paleewong  
  trainer Moet nog ingevuld worden     trainer Moet nog ingevuld worden
  Leider         Leider    
                 
  Team E9       Team E10  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1 Tijn v. Rij     1 Milan Mellegers  
2 Jurre  Both     2 Timo Hoogvliet  
3 Fares Asaf     3 Loek d Hoed  
4 Mika Koers     4 Stijn Seehouwer  
5 Kasper  Breen     5 Immanuel Dundas  
6 Leon Mastenbroek     6 Senna v. Staten  
7 Milan Ju     7 Milan Kranendonk  
8 Stefan Schipper     8 Nathan Snijders  
9 Job Batenburg     9 Stijn Benningshof  
                 
  trainer Fred Mastenbroek       trainer Chris Benningshof  
  trainer Moet nog ingevuld worden     trainer Moet nog ingevuld worden
  Leider         Leider    
                 
  Team E11       Team E12  
  Voornaam Achternaam       Voornaam Achternaam  
1 Thomas Verbaas     1 Noah  Bons  
2 Noortje Luijendijk     2 Deniz Jan Zomer  
3 Marco Dominik     3 Lua Ketz  
4 Akash  Doekhie     4 Pascalle Regt  
5 Finn Hooimeijer     5 Nuradin Mukhtar  
6 Thijn v.d. Maas     6 Guan Ubels  
7 Pascalle Libeton     7 Kevin houthuijzen  
8 Isabel Rijsdijk     8 Sadiq Ali  
9 Jim Bakkers     9 Jozefien Immerzeel  
10         10      
                 
  trainer Charissa Rijsdijk       trainer Erik Ketz  
  trainer Moet nog ingevuld worden     trainer Ton Bons  
  Leider         Leider    

 

Wedstrijd SHO 1

Competitie

zaterdag 13 mei 2017

14:30 uur

 

SHO logo transp GRC14
SHO GRC-14

Kalender

09 juni 2017 08:00PM -
Vrijwilligersavond
17 juni 2017 12:00AM
FE-Cup & CD-Trofee
17 juni 2017 09:00AM -
Familiedag

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

       logo troost

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank