vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Naam Functie Team telnr. mob. Email    
Marco Snel Hoofdtrainer JO13-1 06-51281538 marcosnel12@hotmail.com    
Giovanni Breevaart Trainer JO13-1 06-24226620      
René van 't Veer Trainer JO13-1 06-52417642 rveer140.rv@gmail.com    
Jeroen van Loo Leider JO13-1 06-14128916 jeroen.van.loo@hotmail.com    
Sheryar Akhtar Trainer JO13-2 06-52683812 s.akhtar55@hotmail.com    
Rob Soetmulder Trainer JO13-2 06-24569282 rsoetmulder@hetnet.nl    
Jasper den Ouden Leider JO13-2 06-24090586 jasper.denouden@atos.net    
Peter Leeuwenburgh Trainer JO13-3 06-29277661 leeuw73@hotmail.nl    
Herman de Wit Trainer JO13-3 06-15699299 familie.de.wit@kpnmail.nl    
Jeroen voor den Dag Trainer JO13-3 06-39070126 jjbvdd@gmail.com    
Ton Hollaar Leider JO13-3 06-53864756 a.b.hollaar@hetnet.nl    
Ronald Troost Trainer JO13-4   ronaldmariola@ziggo.nl    
Jaap van Zomeren Trainer JO13-4 06-30715067 jaapvanzomeren@me.com    
Corné Verwoerd Leider JO13-4 06-41383198 corne@verwoerdcc.nl    
Ron Rijsdijk Trainer JO13-5 06-54381495 r.rijsdijk9@chello.nl    
Jeffrey de Jong Trainer JO13-5 06-52115562 jeffreydejong150@hotmail.com    
Jeffrey de Jong Leider JO13-5 06-52115562 jeffreydejong150@hotmail.com    
Stefan van Denderen Trainer/leider JO13-6 06-11864408 svandenderen@upcmail,com    
Erik van Leeuwen Hoofdtrainer JO13-7   ecljm@hotmail.com    
Peter Leenheer Trainer JO13-7 06-42800634 pew.leenheer@gmail.com    
Edwin Nobel Trainer JO13-7   nob180475@hotmail.com    
Marc Ferket Leider JO13-7 06-10692456 m_ferket@hotmail.com  
             
Hoofdtrainer Marco Snel 06-51281538 marcosnel12@hotmail.com    
Coördinator Dick Versteeg 06-46181083 dick.versteeg@awtwatertreatment.com    
  Dave van 't Veer 06-33813675 davevantveer@online.nl  

 

 

               
  JO13-1G HOOFDKLASSE     JO13-2G 2e KLASSE  
1 Melle   Lorenz 1 Mees   Keijzer
2 Storm   Bathoorn 2 Erik   Arts
3 Milan van Breugel 3 Mike v.d. Beek
4 Senna   Bronscheer 4 Jens   Grootenboer
5 David  de Bruin 5 Jochem   Grundeler
6 Jazz de Groot 6 Rayan   Hakmi
7 Ralph   Hooijmeijer 7 Quinten van  Hamburg
8 Daan   Koster 8 Sarina   Heijblom
9 Chiel van Loo 9 Tim van Holten
10 Thomas de Looff 10 Quinten   Klein
11 Sven  v.d.  Sluis 11 Thom   Kort
12 Jonah   Versteeg 12 Tjebbe   Lieman
13 Tristan van Vive 13 David   Los
14 Thijs van Zanten 14 Alec den Ouden
15       15 Sem   Sinterniklaas
               
  Hoofdtrainer Marco Snel     Trainer Sheryar Akhtar  
  Trainer Giovanni Breevaart   Trainer Rob Soetmulder  
  Trainer René van 't Veer     Leider Jasper den Ouden
  Leider  Jeroen van Loo          
               
               
  JO13-3 3e KLASSE     JO13-4G 5e KLASSE  
1 Luka   Vrijhoef 1 Sep van  Ruiven
2 Thomas Pieter   Bonthuis 2 Daan v.d. Akker
3 Wesley   Bouman 3 Ruben   Berkenbosch
4 Jordy voor den Dag 4 Ryan   Frederiks
5 Jesse   Glimmerveen 5 Sem   Koutzarov
6 Julian   Grem 6 Pieter v.d. Laan
7 Twan   Hollaar 7 Dean   Rijkers
8 Max de Jong 8 Mitchel   Troost
9 Senna   Koers 9 Manuel   Troost
10 Quintin    Lakemond 10 Annemarth   Versloot
11 Thijmen   Leeuwenburgh 11 Stijn   Verwoerd
12 Daan   Schipper 12 Yuri v.d. Wege
13 Hidde   Spierings 13 Julian van  Wijk
14 Boris   Spierings 14 Daphne   Ypma
15 Levi de Wit 15 Steijn van  Zomeren
               
  Hoofdtrainer Peter Leeuwenburg   Trainer Ronald Troost  
  Trainer Herman de Wit     Trainer Jaap van Zomeren
  Trainer Jeroen voor den Dag   Trainer Corné Verwoerd
  Leider Ton Hollaar     Leider Corné Verwoerd
               
               
  JO13-5G 6e KLASSE     JO13-6 8e KLASSE  
1 Arnoud   Schipper 1 Daniel   Liedorp
2 Rick   Bosveld 2 Martin v.d. Berg
3 Jaïr van den Dool 3 Stef   Bertou
4 Alessio   Dundas 4 Daan van Dalen
5 Joep den Eerzamen 5 Thijs van Denderen
6 Sem   Houben 6 Tom van Eijk
7 Jack v.d. Linden 7 Sander v.d. Heiden
8 Jay-Lee   Meijerink 8 Tijn   Huisman
9 Lars v.d. Meulen 9 Lars   Morin
10 Martijn de  Reus 10 Sem    Peters
11 Maurice    Rijsdijk 11 Stijn    Steehouwer
12 Jelle   Ruigrok 12 Jort   Wijntje
13 Sem   Wijnands 13 Tycho de Wolff
14 Reinier v.d. Zande 14      
15       15      
               
  Trainer Ron Rijsdijk     Trainer Stefan van Denderen
  Trainer Jeffrey de jong     Trainer    
  Leider Jeffrey de jong     Leider Stefan van Denderen
               
               
  JO13-7 8e KLASSE          
1 Jayand v.d. Ree        
2 Evan de Boer        
3 Niek de Bruijn        
4 Thijs   Chaudron        
5 Max   Ferket        
6 Jarno   Groenenberg        
7 Jesse   Leenheer        
8 Beau van Leeuwen        
9 Thies van Lokven        
10 Louk   Nobel        
11 Jesse   Otten        
12 Dorian de Ruiter        
13 Joe   Vonk        
14              
15              
               
  Hoofdtrainer Erik van Leeuwen        
  Trainer Peter Leenheer          
  Trainer Edwin Nobel          
  Leider Marc Ferket          

 

 

 

Kalender

14 aug 2017 09:30AM - 04:30PM
Jeugdvoetbaldagen
19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank