vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

  Naam Functie Team Telefoonnr Email
HT Vincent Rook Hoofdtrainer   06-30505088 vnrook@gmail.com
Coo Paul de Rooij F- Coordinator   06-29309752 paul.de.rooij@gmail.com
           
F1 Vincent Rook Leider/Trainer F1 06-30505088 vnrook@gmail.com
F1 Robin Winkels Trainer F1   robin_sho1@hotmail.com
F1 Rene Everwijn Trainer F1   rene.everwijn@gmail.com
           
F2 Vincent Spierings Leider/Trainer F2 06-30724796 vspierings@gmail.com
F2 Robbie Heere Trainer F2   kristy@tandartskuipers.nl
F2 Robbert Moor Leider F2   kirobe218@hotmail.com
           
F3 Fred MastenBroek Trainer F3   f.mastenbroek@versatel.nl
F3 Joost Ridderhof Trainer F3   jcjridderhof@live.nl
F3          
           
F4 Dimitri Koch Trainer/Leider F4   d.koch@upcmail.nl
F4 Joost Overmeen Trainer F4   joost.overmeen@plantronics.com
F4 Rocky Zeeman Trainer F4   rzeemanr@gmail.com
F4 Ferry Tulling Trainer F4   ferry.tulling@upcmail.nl
  Charles Ebbeler Trainer Backup F1 tm F4 c.ebbeler@gmail.com
           
F5 Miranda Nossent Leider F5   mirandanossent@hotmail.com
F5 Edwin valk trainer F5   e.valk@hotmail.com
F5 Steven Ensering trainer F5   ensering@gmail.com
F5 Arie den Tuinder trainer F5   adentuinder@upcmail.nl
           
F6 Jordi Bremer Trainer F6   jordi_en_kim@hotmail.com
F6 Stefan PRosman Trainer F6   stefan.prosman@gmail.com
F6 Gerrit Boekee Trainer F6   g.boekee@hotmail.com
           
F7 Mamoen el Refai Leider F7   malrfai101@gmail.com
F7 Denise Brand Leider/Trainer F7   denise.brand@live.nl
F7 Cees Rupsam Trainer F7   stus28@hotmail.com
F7          
           
F8 Bas Schoonhoven Trainer F8   bas@rijlaarsspecialist.nl
F8 Wiggert-Jan Middelhoek Trainer F8   kirsten48@hotmail.nl
F8 Kristen Middelhoek Leider F8   kirsten48@hotmail.nl
           

 

 

Teamindeling JO9 Seizoen 2016-2017
                 
  JO9-1   3e klasse     JO9-2   4e klasse
1 Quinn   Overmeen   1 Tijmen   Stinis
2 Fedde van  Ruiven   2 Lucas   Schuch
3 Stan   Borghmans   3 Ashton   Heere
4 Willem    Valk   4 Rick   Zwijgers
5 Gijs   Everwijn   5 Siem   Spierings
6 Tim   Rook   6 Hugo   Plug
7 Dani   Boom   7 Benjamin   Moor
8 Dylan   Ebbeler   8 Luiz   Gusic
9         9 Sebastiaan de Rooij
T Robin   Winkels   T Vincent   Spierings
T Rene   Everwijn   T Robbie   Heere
L Vincent   Rook   L Vincent   Spierings
L         L      
                 
  JO9-3   5e klasse     JO9-4   6e klasse
1 Stefan   Mastenbroek   1 Hidde van Zijl
2 Kieran   Fletcher   2 Jort van 't Hof
3 Job   Ridderhof   3 Levy   Molhoek
4 Toby   Ju   4 Jayden   Zeeman
5 Finn   Hoogervorst   5 Festen   Tulling
6 Vincent   Janssen   6 Xavi   Koch
7 Luuk  van der  Linden   7 Cedric   Ebbeler
8 Daniel van Bochove   8 Xavi   Overmeen
9         9 Tom   Padmos
T Fred    Mastenbroek   T Dimitri   Koch
T Joost    Ridderhof   T Joost   Overmeen
L         T Diversen    
L         L Dimitri   Koch
                 
  JO9-5   7e klasse     JO9-6   8e klasse
1 Bob   Valk   1 Matthijs   Timmer
2 Mert    Morin   2 Romy   Keizer
3 Jesse den  Tuinder   3 Jelle   Schipper
4 Sophie   Robijn   4 Bram   Prosman
5 Jim   Ensering   5 Luca   Bremer
6 Mick v/d Graaff   6 Eline   Versteeg
7 Stijn   Nossent   7 Kris   Grootenboer
8 Wietse   IJdo   8 Maes van Staten
9 Lukas   Zegel   9 Olivier   Boekee
T Edwin    Valk   10 Levi    Mogen
T Arie  den  Tuinder   T Jordi    Bremer
T Steven   Ensering   T Stefan    Prosman
L Miranda    Nossent   L Gerrit    Boekee
          L      
                 
  JO9-7   9e klasse     JO9-8   9e klasse
1 Xavier van Gilst   1 Thijn   Schipper
2 Sarah    le Yue   2 Tobias   van Eeuwen
3 Jens   Groenenberg   3 Pascale   Sanders
4 Jesper   Eeltink   4 Bastiaan   Schoonhoven
5 Jan   Brand   5 River   Middelhoek
6 Mike   Verzijl   6 Mike   Kwakernaat
7 Ibraheem   Al Refai   7 Dennis   Boeter
8 Hugo  de  Heus   8 Stijn    Ligthart
9 Imke    Rupsam   9 Joël   Snijders
T         10 Mik    Redelijkheid
T Patricia   Rook   T Bas   Schoonhoven
L Denise    Brand   T Wiggert-Jan   Middelhoek
L Mamoen Al Refai   L Kirsten   Middelhoek

Kalender

14 aug 2017 09:30AM - 04:30PM
Jeugdvoetbaldagen
19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank