vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

Contactgegevens overige Senioren seizoen 2016-2017

 

Naam Team telefoonnr Email
Robin Bremer SHO 4 06-29006677 robin@quadraat.nl
Anil vd Linden SHO 5 06-12335339 anilvanderlinden@hotmail.com 
Rieshan Sultan SHO 5 06-11251229 rieshansultan@hotmail.com 
     
Mark van Gilst SHO 6 06-22645070
Michael van 't Hoff SHO 7 06-57917029 michael.vanthoff@live.nl
Frank Bouwman SHO 7 06-53245528 bouwman.frank@gmail.com 
Herbert Peper SHO 8 06-15851646 herbert@vdlpbv.nl 
Martin Groenewoud SHO 8 06-22681388 lm.groenewoud@versatel.nl 

 

Teamindelingen overige Senioren  seizoen 2016-2017

                 
  SHO 4   Res 3e kl. (A-cat)     SHO 5   Res 5e kl. (B-cat)
                 
1 Jan den Hartigh   1 Alber-Jan   Moerman
2 Thomas   Mulholland   2 Anil van der Linden
3 raimond   lodder   3 Bas van der Knaap
4 Henk   Groeneveld   4 Cees   bochoven
5 Robin   Bremer   5 Colin de  Kruijf
6 Marco   Slaa   6 Gidde   Bijl
7 Jeroen van de  Zweth   7 Jacco van der Kooij
8 Jordy   Bremer   8 Jesper de  Graaf
9 Jeroen   Vemer   9 Johan    Barends
10 Robert van Dam   10 Justin   berendsen
11 Pieter Jan   Lagerweij   11 Mark   Ideler
12 Jens de Jong   12 Micheal   Dijkstra
13 Koen   Maaskant   13 Niels den Broeder
14 Juriaan van  Dam   14 Patrick de Ruiter
15 Dion   Hagenaars   15 Rene   Visser
16 Cees   Nobel   16 Rieshan   Sultan
17 Marc   Bravenboer   17 Roeland   Fokkinga
18 Sander van der Geest   18 Timme van den Burg
          19 Wouter van der Knaap
                 
  Aanvoerder   Robin Bremer     Aanvoerder Anil vd Linden
                Rieshan Sultan
                 
                 
  SHO 6   Res 5e kl. (B-cat)     SHO 7   Res 8e klasse
                 
1 Mark van Gilst   1 John    Aalbers
2 Mike  de Koning   2 Dion   Bonset
3 Ezra   Luijendijk   3 Frank   Bouwman
4 Mark   Wiltens   4 Marc van  Breemen 
5 Etienne    Brand   5 Michael van 't Hoff
6 Stijn   Vermolen   6 Jordy in 't Veld
7 Vincent   Brandhorst   7 Lars   Meijsen
8 Bram van der Zwaan   8 Corno in,t Veld
9 Ruard van Dam   9 Ricardo   Verbaas
10 Jorn de  Koning   10 Sander de Vries
11 Mark   Huele   11 Lennert   Peper
12 Jan Hendrik   Hardloper   12 Daniel   Candeais
13 Yoerie van  Lierop   13 Jesper    Waltmans
14 Phisit   Versteeg   14 Rick   Lips
15 Martin   Boon   15 Ricardo   Veldhoen
16 Jordi   Soetmulder   16 Aron   Nijsse
17 Sheryar              
                 
                 
                 
                 
  Aanvoerder   mark v gilst     Aanvoerder Michael van 't Hoff
      Mike de Koning         Frank Bouwman
                 
                 
  VE1   3e klasse          
                 
1 alex   borgmans          
2 Marco   Peper          
3 Bart de Koning          
4 jack  van de  heiden          
5 Martin   Groenewoud          
6 Xander   's Gravendijk          
7 Brian   Rijkers          
8 Ed   Steehouwer          
9 Dick   Schutter          
10 Ewoud   vermaas          
11 Marco van  MerriĆ«nboer          
12 Ronald   Troost          
13 Danny   Tulling          
14 Sander   Gellaerts          
15 Jan  van  nieuwdorp          
16 Marco    Dorpelia          
17 Joost   Overmeen          
18 Pieter   Boekee          
19 Karel   Take          
20 Nico   Boekhoud          
21 Ruud  den  boer           
                 
  Aanvoerder   Marco peper          
      Martin Groenewoud        
                 

Kalender

19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank