vv SHO - Langeweg 18 - 3262 LE Oud-Beijerland - 0186 613 053

 
De organisatie van de jeugdafdeling, seizoen 2015-2016, bestaat uit de volgende personen:

Functie Naam  E-mail Telefoonr
       
Bestuurslid Jeugdzaken: Serge Knook jeugdcommissie@vvsho.nl  06-18105633
       
Wedstrijdsecretariaat Martin Groenewoud wedstrijdsecretariaat@vvsho.nl   
Oefenwedstrijden ABC Martin Groenewoud wedstrijdsecretariaat@vvsho.nl
Oefenwedstrijden DEF Martin Groenewoud wedstrijdsecretariaat@vvsho.nl   
Toernooien(coörd.)    Chretien de Ronde toernooien@vvsho.nl  
       
Overige functies jeugd      
       
Nieuwe jeugdleden:  Koos Wessels ledenadministratie@vvsho.nl  
Materialencoördinator:
vacature 
   
       
Tech.Adv.& Kader Coach
Marco Bout hjo@vvsho.nl   
Interne Scout  Gert Hobbel internescouting@vvsho.nl 0620249739
Scheidsrechterscoördinator Arthur Ebink arbitrage@vvsho.nl  0186640863
Keeperscoördinator Fred de Kleuver freddekleuver@online.nl  0621820161 
       
A-junioren:  Brian Roquas broquas@intodis.nl
 
Coördinator: a.i. Cees de Vroed cdevroed@kpnmail.nl   
B-junioren:  Anilton Lopes aniltonlopes@hotmail.com
 
Coördinator:  Jack van Oost jack@vanoost.net  0644066383
C-junioren: Richard van 't Noordende knoordende@kpnmail.nl  0646247513
Coördinator: Erik Balk merelmat@planet.nl   
Meisjes: Jan Meijsen meijsen@upcmail.nl 0653206663
Coördinator M junioren Jan Meijsen meijsen@upcmail.nl 0653206663
Coördinator M pupillen Richard Glimmerveen

richard.glimmerveen@woonstadrotterdam.nl

0610027604
D-pupillen:  Marco Snel marcosnel12@hotmail.com  
Coördinatoren:  Jeroen van Loo jeroen.van.loo@hotmail.com  0614128916
E-pupillen Geert Heezen epupillen@vvsho.nl
Coördinator: John Snijders epupillen@vvsho.nl
F-Pupillen: Vincent Rook fpupillen@vvsho.nl

06-30505088

  Robin Winkels fpupillen@vvsho.nl
Coördinator: Paul de Rooij fpupillen@vvsho.nl  0629309752
GraSHOppers     
Coördinator  Jordi Bremer jobr@practicomfort.com  06-43371409

Kalender

14 aug 2017 09:30AM - 04:30PM
Jeugdvoetbaldagen
19 aug 2017 10:00AM -
De Aftrap
26 aug 2017 10:00AM -
U17 Tournament

Hoofdsponsors

HostedXL logo

 

      COMBINEX

Hoofdsponsors Jeugd

Troost op wit  

    

 

 

 Werelds aande kadelogo

 

 

 

ijsfiets logo rood

 

 

KLEDINGSPONSOR

SHO   Robey sponsorbord

 

Partners

sparta partner

 

 

cashless betalen button

 

 rabobank