Programma - Voetbalvereniging SHO (Steeds Hooger Oud-Beijerland)

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 feb 15:00 CVV Zwervers 1 SHO 1
4 feb 14:30 SHO 35+1 Melissant 35+1
4 feb 12:00 SC Feyenoord 2 SHO 2
4 feb 12:00 's-Gravendeel vv 2 SHO 3
4 feb 15:30 v.v. Hekelingen 4 SHO 5
4 feb 14:30 SHO 6 Rijnmond Hoogvliet Sport 3
4 feb 11:45 Flakkee 2 SHO 7
4 feb 14:30 SHO 8 DVV '09 4
4 feb 15:00 BZC / Zuiderpark 3 SHO 9
4 feb 17:00 MOC'17 JO19-1 SHO JO19-1
4 feb 13:15 Unitas JO17-1 SHO JO17-1
4 feb 15:15 LMO JO17-1 SHO JO17-2
4 feb 12:00 SHO JO17-3 Barendrecht JO17-5
4 feb 14:30 SHO JO17-4 HBSS JO17-1
4 feb 10:30 Binnenmaas, FC JO15-1 SHO JO15-1
4 feb 13:15 Spartaan'20 JO15-4 SHO JO15-2
4 feb 10:15 Steeds Hooger JO15-1 SHO JO15-3
4 feb 14:30 SHO JO15-4 Bolnes JO15-1
4 feb 10:00 Botlek, SC JO15-3 SHO JO15-5
4 feb 14:15 msv De Betrokken Spartaan JO13-2 SHO JO13-1
4 feb 9:45 SHO JO13-2 Botlek, SC JO13-1
4 feb 10:15 SHO JO13-3 FC Vlotbrug JO13-2
4 feb 9:15 Flakkee JO12-1 SHO JO12-1JM
4 feb 8:30 Barendrecht JO12-2JM SHO JO12-2
4 feb 8:30 SHO JO12-3 Oud-Beijerland JO12-1
4 feb 9:30 SHO JO12-4JM NSVV JO12-3
4 feb 8:30 SHO JO11-1 Feyenoord JO11-2
4 feb 9:30 SHO JO11-2JM Zinkwegse Boys JO11-1
4 feb 10:30 Binnenmaas, FC MO11-1 SHO JO11-3
4 feb 8:30 Barendrecht JO11-12 SHO JO11-4JM
4 feb 10:00 SHO JO10-1 Excelsior M. JO10-2
4 feb 8:30 SHO JO10-2 Zinkwegse Boys JO10-2
4 feb 8:30 SHO JO10-3 Smitshoek JO10-3
4 feb 8:30 SHO JO10-4 Zinkwegse Boys JO10-3
4 feb 10:00 VFC JO9-1 SHO JO9-1
4 feb 8:30 Spijkenisse JO9-2 SHO JO9-2
4 feb 10:00 SHO JO9-3 Smitshoek JO9-5
4 feb 8:30 SHO JO9-4 Gravendeel JO9-2JM
4 feb 9:00 DCV MO9-1 SHO JO9-5
4 feb 13:30 Spartaan'20 JO8-1 SHO JO8-1
4 feb 8:30 FC Vlotbrug JO8-1 SHO JO8-2
4 feb 9:15 Flakkee JO8-1JM SHO JO8-3
4 feb 8:30 SHO JO8-4 Strijen JO8-3
4 feb 10:15 Brielle, VV MO17-1 SHO MO17-1
4 feb 9:30 SHO MO15-1 R.K.S.V. Groen Wit MO15-1
4 feb 11:00 SHO MO15-2 Jonge Spartaan, de MO15-1
4 feb 10:30 DBGC MO15-1 SHO MO15-3
4 feb 9:00 Nieuwenhoorn MO13-1 SHO MO13-1
8 feb 20:15 SHO O23-1 Zwaluwen O23-1
4 feb 12:00 SHO O23-1 Kloetinge O23-1
4 feb 12:00 SHO VR1 Smitshoek VR1
4 feb 12:30 Binnenmaas, FC VR2 SHO VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!