Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies

Binnen de vereniging zijn diverse commissies actief. Hieronder de contactpersonen en -gegevens.

Ledenraad
Sjaak van Dam
Telefoon:
ledenraad@vvsho.nl 
Voetbaltechnische commissie (VTC)
Xander 's Gravendijk
Telefoon:
voetbaltechnisch@vvsho.nl
Jeugdcommissie
Dick Versteeg
Telefoon: 06-15297904
jeugdcommissie@vvsho.nl
Scheidsrechterscoördinator
Arthur Ebink
Telefoon: 06-28328329
arbitrage@vvsho.nl
       

Materiaal

Vacature
materiaal@vvsho.nl

Sponsorcommissie
Jan van Orsouw
Telefoon: 0186-616446
sponsorcommissie@vvsho.nl
Activiteitencommissie
Ina Wiltens
Telefoon: 06-25070209
ac@vvsho.nl
Vrijwilligerscommissie
Ina Wiltens
Telefoon: 06-25070209
vrijwilligerscommissie@vvsho.nl
       
Veiligheidszaken
Martin Hoek
Telefoon: 06-55155234
veiligheidszaken@vvsho.nl
Toernooicommissie
Dick Versteeg
Telefoon: 06-15297904
toernooien@vvsho.nl
Kantinecommissie

Telefoon: 
kantinecommissie@vvsho.nl
Wedstrijdsecretariaat
Dave van 't Veer
Telefoon:06-33813675
wedstrijdsecretariaat@vvsho.nl
x (x)
 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!